E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Nie masz konta? Zarejestruj się!Szukasz pracownika?

Witamy Państwa, W tej części pragniemy przedstawić Państwu firmę SDM Team HR Advisors oferującą usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji pracowników. W obecnych czasach sukces firm zależy od zatrudnienia w nich kompetentnych pracowników. Państwo doskonale wiecie, czego będziecie oczekiwać od swych nowych pracowników, natomiast my wiemy jak pozyskać kompetentnych pracowników, którzy są podstawowym czynnikiem warunkującym sukces organizacji i którzy potrafią spełnić rosnące wymagania rynku. W sposób dokładny weryfikujemy wiedzę i doświadczenie zawodowe każdego z kandydatów.

Etapy Przebiegu procesu rekrutacji:

  1. dokonanie analizy stanowiska pracy
  2. sporządzenie profilu kandydata
  3. wyszukanie/selekcja potencjalnych kandydatów
  4. dokonanie oceny kompetencji związanych z dany stanowiskiem
  5. przedstawienie profilu kandydata bądź spotkanie z wybranymi kandydatami

Na przeprowadzoną rekrutację udzielamy Państwu "gwarancję" zapewniając właściwego kandydata. Korzystając ze zlecenia rekrutacji Firmie  SDM Team HR Advisors zyskujecie Państwo:

  • Minimum formalności. Wystarczy tylko wypełnić formularz rekrutacyjny.
  • Czas. Proces rekrutacji staramy się zakończyć w ciągu 3 tygodni.
  • Pieniądze, wynikające z zaoszczędzonego czasu i zewnętrznych kosztów rekrutacji. Zapłata z Państwa strony jest tylko w przypadku zatrudnienia przez Państwa danego kandydata/tki

Po zakończeniu każdego procesu rekrutacji otrzymujecie Państwo raport będący podsumowaniem naszej pracy. Skuteczność naszych projektów rekrutacyjnych zawdzięczamy ponadto szerokiej bazie CV oraz kontaktom którymi dysponujemy w związku z siecią unikalnych personalnych kontaktów będących owocem naszej kilkunastoletniej pracy na rynku sprzedażowym. Znamy ten rynek i dzięki temu umiejętnie na nim działamy docierając do właściwych osób, których Państwo jako nasi Klienci poszukujecie.

W celu zlecenia procesu rekrutacji (jak i zapytania o nie), prosimy o wypełnienie formularza " zleć rekrutację" i odesłanie go na adres sdm@sdm-hr.pl

W ciągu 24 godzin otrzymają Państwo z naszej strony informację o wartości wyceny zlecenia rekrutacyjnego. W przypadku jego akceptacji otrzymacie Państwo drogą e-mailową formularz zamówieniowy, który po podpisaniu prosimy o odesłanie nam go faksem, bądź jako skan drogą e-mailową.

 Engine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.