E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Nie masz konta? Zarejestruj się!Szukasz firmy szkoleniowej?

W tej części pragniemy przedstawić Państwu firmę SDM Team HR Advisors oferującą swoje usługi w zakresie szkoleń, coachingu jak i również doradztwa personalnego. SDM Team HR Advisors posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i prowadzenia szkoleń. Szkoleń które ściele dopasowywane są do potrzeb Państwa jako naszych Klientów. Potrzeby te wynikają głównie z potrzeby danej chwili, gdyż w obecnych czasach praktycznie każdego dnia wymagana jest od pracowników ich wysoka skuteczność, koncentracja na wynikach, umiejętność bycia o krok przed konkurencją.

Nie wszyscy ważni dla Państwa organizacji pracownicy, a mamy tu szczególnie na myśli pracowników sprzedaży bezpośredniej, mający świadomość, że ich głównym zadaniem jest zwiększenie zysków firmy, są w stanie podołać tym najtrudniejszym wyzwaniom. Państwo doskonale znacie swój biznes, my doskonale wiemy jak szkolić, by rozwijać w nich umiejętności wybierania właściwych rozwiązań i zachowań. Nie spotkaliśmy firmy, która nie posiadałaby ambitnych planów chęci zatrudnienia w swojej organizacji najlepszych pracowników, by dzięki nim być liderem w swojej branży. Zdarza się, iż te diamenty wymagają „doszlifowania”, a my to skutecznie czynimy. Naszą misją jest zapewnienie Państwu indywidualnych rozwiązań szkoleniowych, zharmonizowanych z Państwa potrzebami przy równoczesnym uwzględnieniu specyfiki organizacji.

Jako praktycy szczególny nacisk kładziemy, aby nasze szkolenia prowadzone były metodami warsztatowymi (study case, ćwiczenia, gry symulacyjne, scenki, praca z kamerą). Dzięki temu proponowane przez nas programy szkoleniowe służą podnoszeniu poziomu kompetencji pracowników poprzez zwiększenie ich motywacji i efektywności, oraz identyfikacji z celami firmy. Taka forma realizacji projektów szkoleniowych zapewnia wysoką przyswajalność zdobywanej wiedzy i skuteczność rozwiązań. Struktura firmy SDM Team HR Advisors pozwala na realizację projektów ogólnopolskich. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami o prowadzonych szkoleniach, po których życie Państwa pracowników nie będzie już takie samo… zapraszamy do kontaktu.

www.sdm-hr.plEngine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.