E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Nie masz konta? Zarejestruj się!Witamy na e-ph.com.pl

Jesteś ofiarą kryzysu, zostałeś zwolniony, bądź obawiasz się, że będziesz następnym w Twojej firmie, która wymaga od Ciebie, co raz to więcej i więcej? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? A możesz jesteś osobą rozpoczynającą swoją pierwszą pracę zawodową? Wszystko to sprawia, iż musisz sam posterować swoim rozwojem, swoją karierą.

Wiemy jak nam samym było ciężko zaczynać trudną pracę handlowca i jak się o nią starać. Rozpoczynając swoją wymarzoną pracę byliśmy zdani tylko na siebie, na swoje umiejętności. Jako ”młodych handlowców” nikt nas nie szkolił, a oczekiwania względem nas były ogromne. Któż z Was nie chce podnosić swoich kwalifikacji? Powiedzmy otwarcie, nie masz „kasy” na szkolenia lub kursy, a Twoja firma ich nie organizuje? Dobrze trafiłeś. Celem e-ph.com.pl jest przedstawienie Tobie AKADEMII WIEDZY, gdzie przypomnisz sobie, bądź podniesiesz swoją wiedzę, byś był profesjonalistą w tym co robisz. Oprócz zamieszczanych tu materiałów, na bieżąco będziemy aktualizować ofertę interesujących szkoleń, które mogą być (a wręcz powinny być) kolejnym etapem Twojego rozwoju. W ramach AKADEMII WIEDZY będziesz mógł zaczerpnąć potrzebnych Ci informacji, jak i zostać na FORUM DYSKUSYJNYM uczestnikiem, bądź założycielem różnych grup dyskusyjnych.

Pozostałe zakładki e-ph.com.pl tak jak MOJE E-PH pozwolą Tobie dowiedzieć się jak profesjonalnie napisać CV i LM oraz jak perfekcyjnie przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną. Pozwolą Tobie również poznać opinię innych uczestników na temat firmy, do której aplikujesz. Tu również otrzymasz bardzo potrzebne Ci informacje, co i jak powinieneś zrobić by szybko i sprawnie założyć własną działalność gospodarczą, jeśli musisz już ją założyć. Jeśli chcesz zmienić pracę bądź jej poszukujesz odwiedź PRACUJ Z E-PH. Przedstawiamy tu innowacyjne rozwiązanie, które polega na możliwości poszukiwań pracy różnymi źródłami, łącznie z forum dyskusyjnym.

Dowiesz się również dzięki PORADNIKOWI HR jak postąpić w przypadku rozwiązania z Tobą umowy, bądź jak ją samemu rozwiązać. Będziesz mógł się tu również dowiedzieć wielu ciekawych zagadnień z dziedziny HR, które mogą się Tobie przydać w codziennej pracy. Celem naszym było i jest nadal zebranie tych wszystkich wiadomości w jednym miejscu. Sami wiemy ile cennego czasu zajmuje poszukiwanie różnych wiadomości w podręcznikach, czy w Internecie.

Dziękujemy i zapraszamy do odwiedzenia portalu e-ph.com.pl, portalu stworzonego dla takich ludzi jak Ty. Życzymy miłej „lektury” zapraszając do wnoszenia swojego wkładu w rozwój e-ph.com.pl.Engine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.