E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Nie masz konta? Zarejestruj się!Outsourcing

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

 (Henry Ford, 1923).

Outsourcing polegający na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmom zewnętrznym .stał się w ostatnich latach niesłychanie popularny ze względu na ewidentne oszczędności i zwiększenie jakości usług. Jest on istotą współczesnej ekonomii.

Dzięki outsourcingowi możecie zyskać Państwo:

  1. Niższe koszty operacyjne i krótszy czas wykonania
  2. Wyższą jakość usług
  3. Większą elastyczność i kontrolę kosztów

Istotą stosowania outsourcingu jest zastosowanie go, gdy dostępne zasoby zewnętrzne są tańsze od wewnętrznych. Dzięki swojemu zawodowemu doświadczeniu oferujemy Państwu również usługi outsourcingowe w pełnym lub selektywnym zakresie. Możliwość selekcji pozwala na maksymalne dopasowanie świadczonych usług do aktualnych potrzeb Państwa firmy poprzez dokonanie wyboru, jakie obszary objąć umową.
Dlaczego nie mieliby Państwo wykorzystać naszego doświadczenia i nie zlecić częściowo bądź całościowo obsługi wyspecjalizowanemu w tym podmiotowi? Czy nie łatwiej będzie Państwu kontrolować koszty i niezawodność?

Właśnie dlatego oferujemy Państwu jako naszym klientom kompleksową usługę outsourcingową . Chcemy, aby nasi klienci czuli, że mogą nam ufać, ponieważ to my bierzemy pełną odpowiedzialność za ich losy.

www.sdm-hr.plEngine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.