E-PH - Portal handlowców
E-PH na Facebook

Nie masz konta? Zarejestruj się!Jeśli posiadasz informacje, materiały, które Twoim zdaniem byłyby interesujące i pomocne dla pozostałych użytkowników portalu e-ph.com.pl, zamieść je tu. Twój materiał, jeśli wyrazisz na to zgodę, będzie zamieszczony na naszym portalu, sygnowany Twoim imieniem i nazwiskiem.

Jeśli masz również rewelacyjny pomysł na to jak usprawnić/ulepszyć portal e-ph.com.pl. napisz, może to Tobie zaproponujemy współpracę dla e-ph.com.pl. Jest to również szansa na zaistnienie i pokazanie Siebie pośród innych uczestników, jak i szansa w dalszej karierze, bądź jej rozwoju.

Zamieściliśmy tu i będziemy zamieszczać materiały pozyskane podczas naszej kilkunastoletniej pracy na stanowiskach Handlowców jak i kierowników sprzedaży. Jeśli ktokolwiek poczuwa się urażony zamieszczeniem bądź częściowym nieumyślnym przytoczeniem Jego materiałów/informacji, to prosimy o takową informację celem zdjęcia ich ze strony powyższego portalu. Za ewentualną taką sytuację przepraszamy, mając nadzieję, iż dla dobra rozwoju wiedzy i umiejętności zainteresowanych zyskamy wszyscy Państwa akceptację i przychylność.

Dziękujemy.Engine & code: Dead Link
Wszystkie prawa zastrzeżone.